Odkryj niezwykły smak serów!

O firmie

„TMT” Spółka z o.o. mieści się w Łomży, regionie północno-wschodniego Mazowsza, na terenie Zielonych Puc Polski. Swoją działalność rozpoczęliśmy w 1991 roku. Świadczymy usługi w zakresie przetwarzania i pakowania serów dojrzewających. W ofercie konfekcjonowania mamy sery w plastrach, kostkach, blokach, a także sery tarte. Produkujemy również marki własne oraz sery topione.

Aktualnie współpracujemy zarówno z największymi sieciami w Polsce, jak i indywidualnymi przedsiębiorstwami. Nasze produkty są obecne na półkach sklepowych w całym kraju oraz za granicą. Poza rynkiem Unii Europejskiej dostarczamy swoje produkty do krajów bałkańskich i na Bliski Wschód. Ciągły rozwój oraz wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów to jeden z naszych wiodących celów. Wciąż poszukujemy nowych wyzwań w postaci innowacyjnych rozwiązań oraz wprowadzamy systemy zapewniające bezpieczeństwo produkowanych przez nas wyrobów.

Nasze atuty to ogromne doświadczenie, wysoki standard świadczonych usług, elastyczność oraz rozbudowany i sprawny system dystrybucji na terenie całej Polski. Jesteśmy rzetelnym i godnym zaufania partnerem – dołącz do szerokiego grona naszych zadowolonych klientów. Zapraszamy!

Skontaktuj się z nami!