Odkryj niezwykły smak serów!

NOWOŚĆ! Produkty wegańskie

Ciągły rozwój, wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom klientów oraz jakość oferowanych produktów i usług przyczyniło się do poszerzenia naszej oferty o wyjątkowe produkty, przeznaczone dla osób stosujących dietę pozbawioną składników pochodzenia zwierzęcego. Nowa linia TMT Vegan jest roślinną alternatywą dla serów. W tej serii prezentujemy dwa produkty: TMT Vegan plastry 100 g i TMT Vegan wiórki 150 g .

 

Plastry zapakowane są w opakowanie z systemem wielokrotnego otwierania i zamykania „otwórz/zamknij”, co ułatwia przechowywanie po otwarciu produktu, a także sprawia że, idealnie nadają się na kanapki, tosty czy też do sałatek.

TMT Vegan wiórki to idealna forma produktu do wykorzystania na pizzę czy zapiekanki. Produkt doskonale współgra z różnymi dodatkami i wyśmienicie smakuje podany na ciepło.

Przyznany nam certyfikat V-Label potwierdza doskonałą jakość naszych produktów. Symbol ten zapewnia, że produkty TMT Vegan są pewne i czyste od składników pochodzenia zwierzęcego zarówno pod względem składu, jak i sposobu produkcji.

 

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą i zapraszamy do współpracy.