Discover the unique taste of cheeses!

Kariera - aplikuj na kadry@tmt-lomza.pl

Jeżeli jesteś osobą zaangażowaną w wykonywaną pracę, do wykonywania powierzonych zadań podchodzisz sumiennie, praca w systemie trzy zmianowym nie stanowi dla Ciebie żadnego problemu, a do tego chciałbyś osiągnąć sukces w rozwijającej się przedsiębiorstwie produkcyjnym, to jesteś kandydatem którego szukamy.

Co oferujemy:
• Pracę w rozwijającej się firmie
• Umowę zlecenie /Umowę o pracę
• Warunki wynagrodzenia uzależnione od twoich umiejętności i doświadczenia
• Szkolenia podnoszące kwalifikacje
• Praca w systemie trzy zmianowym
• Szeroki pakiet świadczeń socjalnych

Wymagania:
• zaangażowanie w wykonywaną pracę
• sumienne wykonywanie powierzonych obowiązków
• doświadczenie w pracy na produkcji będzie dodatkowym atutem

Obowiązki:
• wykonywanie zadań i praca przy linii produkcyjnej
• realizowanie planu produkcyjnego
• dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy
• dbanie o narzędzia i oprzyrządowanie produkcyjne

Osoby zainteresowane proszę wysyłać swoje CV na adres mail: kadry@tmt-lomza.pl, oddzwonimy w celu umówienia na rozmowę.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TMT sp z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

Prosimy o dopisanie poniższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych:

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji, jak również na ich przechowywanie przez okres 1 roku od dnia zakończenia procesu rekrutacji, w przypadku braku nawiązania ze mną stosunku pracy. Jednocześnie oświadczam, że wiadome mi jest, iż usunięcie moich danych z bazy „TMT” Sp. z o.o. może nastąpić bez mojej zgody.

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, że:

1) administratorem Pana/i danych osobowych jest TMT Sp. z o.o., z siedziba w Łomży przy ulic Wojska Polskiego 161,

2) Pana/i dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji – na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa,

3) Pana/i dane osobowe dla potrzeb tej i przyszłych rekrutacji przechowywane będą przez okres maksymalnie 1 roku od dnia zakończenia procesu rekrutacji,

4) odbiorcami Pana/i danych osobowych będą wyłącznie osoby uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz osoby  współpracujące w procesie rekrutacji,

5) posiada Pan/i prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie,

6) ma Pan/i prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego,

7) podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, jednak niezbędne dla potrzeb rekrutacji.